x

Bitcoin Yükselişe Geçti 252 Dolar Görüldü


Bitkapital

Bitcoin uzun bir aradan sonra tekrar yükselişe geçti. 220-230 USD seviyelerinde aylardır yatay seyirde giden ve yatırımcılarını bekleten kripto para Bitcoin, son bir kaç gündür hareketlenmeye başlamıştı.

Exchange sitelerinde işlem hacimlerinin de bir hayli yükselmesi neticesinde, 252 dolar seviyesine kadar yükseliş kaydedildi.

Çinli exchange sitelerinde ise 1600 Yuan geçildi. Özellikle son bir kaç saat içerisinde (Türkiye saati 15:00) yükseliş gözle görülür bir şekilde devam ediyor.

yuan

Türkiye piyasalarında ise 1 Bitcoin şu an itibariyle BTCTurk’te 729 TL’den alıcı buluyor. Yurtdışı piyasalara göre 10 TL düşük seyrettiği söylenebilir.

15:20 itibariyle 1 Bitcoin; Bitstamp’ta 250 USD, Bitfinex’de 252 USD ve Btc-e’de 247 USD’den işlem görülüyor.

Bu haftaki CoinTürk XBT / USD Haftalık Bitcoin Teknik Analizi 12.10.2015 raporunda da bu yükselişin açık sinyalleri verilmişti. Raporu takip eden kullanıcılarımızın bu artışı yakaladığını umuyoruz. Bitcoin/USD fiyat analizleri her hafta pazartesi günleri sitemizde yayınlanmaktadır.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bitcoin Yükselişe Geçti 252 Dolar Görüldü

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video