x

Bitcoin kitabı yayınlandı “Bitcoin and Future of Money”


Bitkapital

CCN Money muhabiri ve yazarı olan Jose Pagliery tarafından kaleme alınan “Bitcoin and Future of Money” isimli kitap, geçtiğimiz hafta yayınlandı.  Chicago merkezli yayınevi Triumph Books tarafından yayınlanan ve Bitcoin’in kapsamlı bir şekilde anlatıldığı “Bitcoin and Future of Money” 256 sayfadan oluşuyor.

Kitabın yazarı Pagliery: Bitcoin’in çıktığı ilk günden bugüne kadar az bir süre geçmesine rağmen, bir kitap yazmak için yeterli derecede veri bulunduğunu belirtiyor. Ancak yazmanın kendisi için gerçekten zor olduğunu; çünkü sürekli olarak her şeyin değiştiğini de ekliyor. Ayrıca, kitabın CNN yazarlarından biri olan J. Pagliery tarafından yayınlanması dikkat çekicidir.

Aşağıdaki içerik sayfasından kitapta hangi konuların ele alındığı görülebilir. Bitcoin and Future of Money isimli kitap, Amazon’dan veya yayıncının kendi sayfası olan Triumph Books‘dan satın alınabilir.

kapak

book

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bitcoin kitabı yayınlandı “Bitcoin and Future of Money”

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video