Bitcoin Group Halka Arzında $4.25 Milyon Talep Topladı


Bitkapital

Geçtiğimiz yıl halka arzı 2 kez ertelenen ve hakkında çıkan spekülasyonlar Avustralya Başbakanı tarafından gündeme taşınan Avustralya merkezli Bitcoin madencilik şirketi Bitcoin Group, Avustralya Hisse Borsasında (ASX) başlatmış olduğu halka arz programında 5,927,168.40 AUD  ($4.25 Milyon) talep topladığını açıkladı.

Bitcoin Group CEO’su Sam Lee, yaptığı açıklamada talebin yeni madencilik cihazları alımı ve Bitcoin Groupun genişlemesi için yeterli olduğunu belirtti.

BCG’nin, global Bitcoin madenciliğinin %1,2’sine sahip olduğunu ve madencilik sahalarının elektriğin ucuz olduğu bilinen Çin ve İzlanda’da olduğu biliniyor. 

2 Şubat 2016 tarihinde şirketin resmi web sayfasında yapılan duyuruya göre halka arz sonucunda toplanan talebin karşılığı olan hisseler halen ASX borsasına dahil edilmedi; ancak BCG’nin bu süreç için en iyi şekilde çalışmalarına devam ettiği vurgulanıyor.

Şirketin  elinde bulunan cihazların dağılımı ise şu şekilde;

bitgrup

Coin Türk’in profil fotoğrafı

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Bir Cevap Yazın

Bitcoin Group Halka Arzında $4.25 Milyon Talep Topladı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

veya

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video