x

Betkuruş Kullanıcılarını Sevindirecek Gelişmeler


Bitkapital

Türkiye’nin ilk lisanslı bahis sitesi Betkurus.com, yeni özelliklerle birlikte kullanıcılarına daha keyifli bir oyun deneyimi yaşatmayı planlıyor. Şirket bu çerçevede, Hong Kong merkezli Coinmatrix ile işbirliği yaparak Bitcoin depositlerini hem daha kolay, hem de daha avantajlı hale getirdi.

Kullanıcılar Bitcoin ile Betkurus hesaplarına para yatırdığında, sistem anında yatırılan tutarı Türk lirasına çevirerek, Bitcoin volatilitesinden kullanıcıları koruyor. Fiat (resmi) para birimleriyle oyun oynandıktan sonra ise, çekim işlemleri en geç 30 dakika içerisinde yine Bitcoin ile yapılabiliyor. Ayrıca, kullanıcılar minimum 1 cBTC/EUR/USD/TRY tutarlarında işlem gerçekleştirebiliyorlar.

Betkurus öte yandan, kullanıcılarına yeni bonus avantajı da sunuyor. Bitcoin ile yapılan her deposit başına, site kuralsız ve çevrim şartsız yatırılan miktarın %7,5’u oranında hediye gönderiyor ve bonuslar yatırılan miktarlarla birlikte anında hesaba geçiyor.

Türk girişimcileri tarafından hizmete sunulan Betkurus, kendini geliştirmeye devam ediyor. Yeni gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

  1. Bu betkuruş dolandırıcının önce gideni. Daha 15 gün önce yine bir üyesinin 700 dolar bakiyesine yapmış olduğu depositlerle beraber el koydu.Neyi hedefliyorsunuz bu sitenin reklamını yaparak? Daha öncede yapıyorrdunuz.Para mı veriyorlar size reklamını yapmanız için. Sakın ola bitcointalk içerinde de bu dolandırıcıları savunmaya kalkmayın cevabınızı alırsınız.

Bir Cevap Yazın

Betkuruş Kullanıcılarını Sevindirecek Gelişmeler

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video