x

Benz and Beamer Litecoin Kabul Etmeye Başladı


Bitkapital

Amerika menşei Benz ve Beamer otomobil bayi, Tesla Model SP85’i yaklaşık 90,000 dolar değeri ile 7,930 Litecoin karşılığında satılacağını bu hafta içerisinde duyurdu. Bayi transfer işlemi için uluslararası ödeme platformu olan Gocoin ile partnerlik anlaşmasına vardı.

Sirkülasyonda, yaklaşık değeri 300 milyon doları bulan, 27 milyon Litecoin bulunuyor ve Litecoin Bitcoin gibi kripto para dünyasının en önemli aktörlerinden biri.

Gocoin; Bitcoin, Litecoin ve Dogecoin gibi dijital para birimlerini, alışverişlerde bankaların uyguladığı yüksek ücretler ve kredi kartı işletim masrafları gibi maliyetleri ortadan kaldırmak için, kripto para kabul eden bir ödeme platformu olmakla birlikte, dakikalar içerisinde coinleri nakit para ile exchange ederek, müşteriler ve satıcılar için işleri kolaylaştırıyor. Daha fazla bilgi için: www.gocoin.com

Kaynak: “Auto Dealership Accepts Litecoin for Tesla Purchase.” Marketwire. 04 April 2014.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Benz and Beamer Litecoin Kabul Etmeye Başladı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video