x

Bedava Bitcoin Veren Siteler


Bitkapital

99bitcoins.com sitesinden Ofir Beigel, geçtiğimiz günlerde bir çok kişi tarafından merak edilen bir konuyla yani Bitcoin Faucets (Bitcoin Muslukları) ile ilgili güzel bir araştırma yazısı yayınladı. Bilmeyenler için kısaca, “madencilik yapmadan bedava bitcoin kazanma yolu” olarak özetlenebilecek bu musluklar, bu hizmeti veren siteler için atılması istenen adımları atan herkese MBTC düzeyinde bitcoin veren bir sistemlerdir.

Bitcoin henüz mevcut değerine ulaşmadan önce sadece tek bir işlem karşılığı 5 BTC veren sitelerin olduğu 2010 yılından bu yana dağıtılan bitcoin miktarının çok değiştiğini söyleyebiliriz. İşte o dönemden kalma bir ekran görüntüsü. 2010 yılında sadece Captca kodu girerek 5 BTC kazanabiliyordunuz.

bedava bitcoin

 

Artık bu kazançlar mümkün olmasa da, yine ufak şeyler yaparak bitcoin biriktirmek isteyenlerin ilgisini çekebilecek sitelerin listesini biz de yayınlıyoruz. Bu listede yer alan sitelerin neredeyse tamamının haberin yayınlandığı tarih itibarı ile  aktif olarak çalıştığını bildiriliyor. Aynı haberde ayrıca bir uyarı yer alıyor. Bilgisayarınıza herhangi bir program indirmeyi öneren ya da zorunlu kılan siteleri kullanmanız tavsiye edilmiyor. Bitcoin dünyasının risklerini bilen herkesin bu uyarıya uygun hareket edeceğini düşünüyoruz.

Bedava Bitcoin veren sitelerin adres listesi için Tıklayınız

Haber için Tıklayınız.

Not: Sitemiz tarafından hiçbir link referans linki olarak atanmamıştır. Eğere referans linki var ise bu link haberin orijinalinden kaynaklanmaktadır ve CoinTürk ile bağlantısı bulunmamaktadır.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 4

Bir Cevap Yazın

Bedava Bitcoin Veren Siteler

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video