x

Bedava Bitcoin Dağıtan Yeni Bir Türk Girişimi: SatoshiCity


Bitkapital

Kripto paralarla ilgili yapılan tüm iyi projeleri tanıtma ve duyurma misyonumuza devam ediyoruz. Bu anlamda yine Bitcoin kazanma yöntemlerinden biri olan faucet sitelerinden birini tanıtacağız ve üstelik bu bir Türk girişimi: SatoshiCity

Bitcoin Türkiye topluluğunun ve Bitcointalk Türkçe bölümünün yaratıcı isimlerinden olan Aliser arkadaşımızın kurduğu ve geçtiğimiz günlerde açılan SatoshiCity adlı proje Bitcoin dağıtmaya başladı. Sistem temelde faucet siteleri gibi çalışıyor ve her 10 dakikada bir 150 ila 50.000 arası satoshi kazanma imkanı sunuyor.

Kullanımı oldukça basit olan siteye kendi Bitcoin adresinizi girerek başlıyorsunuz. Sonrasında açılan ekranda captcha kodunu claim etmeniz yeterli, kazanılan miktar anında hesabınıza yansıyor. Bitcoin çekmek için hesapta minimum 10.000 satoshi biriktirmek gerekiyor ve çekim işlemleri 6 saat içerisinde tamamlanıyor.

satoshicity1

CoinTürk olarak SatoshiCity projesine başarılar diliyoruz.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bedava Bitcoin Dağıtan Yeni Bir Türk Girişimi: SatoshiCity

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video