x

ARK Token Takas Kampanyası Devam Ediyor


Bitkapital
Yeni ARK kripto para ekosisteminin arkasındaki ARK ekibi, geçtiğimiz günlerde (12 Kasım’da) sistemin kaynak kodlarını GitHub üzerinde yayınladı.

red-toxicARK kaynak kodlarının lanse edilmesiyle birlikte platform ilk geliştirici odaklı hediye programını da başlattı. Programın proje için geri bildirim almak ve katılımcıların değerlendirme yapmalarını sağlamak için tasarlandığı belirtiliyor.

ARK kaynak kodlarının görücüye çıkması kripto para platformunun gelişimindeki ilk büyük adım anlamına geliyor. Ayrıca 1 Şubat 2017 tarihindeki resmi lansmana doğru olumlu bir adım olarak görülebilir.

Bir çok proje resmi lansmanlarından sonra bile kaynak kodlarını kapalı tutmayı tercih ediyor, ancak ARK bu trendi bozma niyetinde. ARK Yönetim Kurulu üyesi Matthew DC, konuyla ilgili şunları söylüyor:

“Projemizin lansmanından önce kaynak kodları açmamızın beklenmedik bir şey olduğunun farkındayız, fakat biz mümkün olduğu kadar açık ve şeffaf olmak istiyoruz. Rekabetten çekinmek veya kodların başkaları tarafından kullanılması hakkında endişelenmek yerine, tamamen ilgilileri teşvik ediyoruz. ARK teknolojisi üzerinde ne kadar fazla ekip çalışırsa o kadar iyi olacağını düşünüyoruz!”

ARK Token Takas Kampanyasında “Token Exchange Campaign” (TEC), BTC ve Lisk kabul ediyor ve ilk 24 saatte 1 milyon doların üzerinde para toplandı. Bu miktar içerisinde toplanan Lisk miktarı ise 6 milyonu geçiyor. Toplamda şu ana kadar 1447 yatırımcının katıldığı TEC, 11 Aralık’a kadar devam edecek. Şu anda mevcut bonus oranı ise –Lisk %20, BTC %10- 27 Kasım’a kadar devam edecek ve bir sonraki bonus oranı %5’e düşecek. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

ARK Ekosistemi Hakkında

Kısaca ARK; endüstri liderleriyle stratejik işbirlikleriyle günlük kullanım için pratik uygulamalar ve yenilikçi çekirdek teknoloji ilerlemeleri kanalıyla tüketici adaptasyonuna odaklanan yeni bir kripto para ekosistemidir. Sistemi, varolan blockchain teknolojileriyle ARK ekosistemini birleştirerek kullanıcı etkileşimini yeni bir seviyeye taşıyacak güçlü bir platform inşa edecek.

ARK Ekibi

Ekip; 15 farklı ülkeden 30’un üzerinde çalışanıyla ARK ekosistemini başarıya ulaştırmak ve yeni jenerasyon kripto paraların entegrasyonu konularında çalışmalarını sürdürüyor. Uzmanlar arasında mühendislikten tıp eğitimi alanlara, ön ve arka uç geliştiricilere kadar güçlü bir takım bulunuyor.

EkipWhitepaperARK ICO SayfasıYoutubeSlackGitHub

Site: ark.io
Kontakt Kişi: Travis Walker
E-posta: info@ark.io

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

ARK Token Takas Kampanyası Devam Ediyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video