x

Arama Motoru SearchTrade’den Bitcoin Kazanma Yolu


Bitkapital

Bir arama motoru özelliklerine sahip SearchTrade ücretsiz Bitcoin dağıtıyor. Kullanıcıların yaptığı her arama başına belirli miktarda Bitcoin kazanılabiliyor.

SearchTrade içerisinde Google, Yahoo veya Bing gibi hangi arama motoru kullanılmak isteniyorsa seçilebiliyor ve arama yapılabiliyor (google kullanmak gibi basittir), arama yapıldığı anda da SearchTrade hesabına anında Bitcoin geçiyor. İstenildiği zaman limitler dahilinde BTC istenilen hesaba gönderilebilir.

Bu uygulama ile yapılan arama başı verilen Bitcoin miktarı çok yüksek olmasa da, sadece arama alışkanlıklarınızı biraz değiştirerek gelir elde etmek mümkün. SearchTrade içerisinde ayrıca Youtube, Amazon ve hatta block explorer araması yapmak dahi mümkün.

Ücretsiz Bitcoin kazanmak için yapılması gereken sadece SearchTrade‘e üye olmak ve site içerisinde arama motorlarını kullanarak anahtar kelime ile aramak yapmak.

Aşağıdaki görselde görüleceği gibi SearchTrade sitesinde olunmasına rağmen aslında Google’da tarama yapılıyor. Başta da söylediğimiz gibi sadece alışkanlıklarımızı biraz değiştirerek Bitcoin kazanmak mümkün.

searchtrade

Yukarıda bahsettiğimiz konu dışında SearchTrade üzerinden anahtar kelimelere yatırım yaparak da para kazanmak mümkün. Detaylı bilgi için bu linki kullanabilirsiniz.

searchm

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Arama Motoru SearchTrade’den Bitcoin Kazanma Yolu

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video