x

2014 Yılı Bitcoin Türkiye Oscarları Anketi


Bitkapital

Merhaba sevgili CoinTürk okurları.

2014 yılı Bitcoin ve diğer Kripto para sistemleri açısından muhteşem bir yıl oldu. Geride bıraktığımız yılda fiyat olarak birçoklarını mutlu etmeyi başaramasa da yaşanan teknolojik gelişmeler ve dünya piyasalarında oluşan entegrasyon mutluluk vericiydi. Türkiye’de de bu rüzgardan yavaş yavaş payını almaya başladı.  2015 yılının geçtiğimiz yıldan çok daha güzel gelişmelere gebe olduğunu izlenimlerimize dayanarak rahatlıkla söyleyebiliriz.

CoinTürk olarak, 2014 yılında Türkiye çapında Bitcoin’e güvenen ve inanan tüm Bitcoin meraklılarına teşekkür ediyoruz. Herkes bilmeli ki daha işin başındayız. Çalışmalarımızı her geçen günde geliştirerek ve büyüterek devam ediyoruz. 2015 yılı içerisinde bir çok yeniliğe adım atacağımızın müjdesini şimdiden vermek isteriz.

2014 yılının Türkiye Bitcoin Oscarlarını belirlemek adına başlattığımız anketimize katılarak bu sistemin gelişmesine katkı sağlayan, emek veren ve başarılı olanları belirlememize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Umarız 2015 yılı Bitcoin eko sistemi için bu yılın kat ve kat üstünde gelişmelerle geçer. Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Ankete Katılmak için tıklayınız. (Anketimiz sona ermiştir. Sonuçlar burada.)

loading...
İnternet, Kripto Para Teknolojileri ve Yeni Nesil Finansal Teknolojiler başlıca ilgi alanları arasında. Avukat, Bilişim Hukuku ve Ticaret Hukuku başlıca çalışma alanları.

Yorumlar 3

  1. Merhaba bugün çok yakın arkadaşlarımdan bir sunum izledim.Sunumun konusu Coinle alakalı.Ama şirket farklı idi.Piyasaya yeni girmiş olan OWNCOİN diye bir şirketten bahsettiler.Lütfen bi yardımcı olur musunuz.Güvenebilir miyim yoksa kaçınmalı mıyım bilmiyorum.En küçük paketi 1450 tl dediler.Lütfen bi yardım edin paramı çöğe atmak istemiyorum

    1. kısa bir inceleme sonrası şahsen girmenizi tavsiye etmiyorum. Yeni türeyen Onecoin-coinspace-infinty…vs tarzı paket satarak para toplayan sitelerden… Zaten üye olurken yayınlanan sözleşmeyi okuduğunuzda yapılan işin blockchain temelli yenilik getiren bir teknoloji olmadığı ortada..

Bir Cevap Yazın

2014 Yılı Bitcoin Türkiye Oscarları Anketi

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video