x

%30 Depozit Ödüllü Bitcoin Borsası Whaleclub


Bitkapital

Whaleclub nedir? Whaleclub inceleme..

2016 yılında kurulan Whaleclub, Hong Kong merkezli kripto para alım satım platformu. Şirketin kurucusu Perry Steegen, teknoloji meraklısı bir banker. Whaleclub 190 ülkeden günlük 15,000 trader’ı ağırlıyor. Yapılan işlem hacmi ise milyonlarca dolar..

Diğer exchange sitelerine kıyasla Whaleclub’ın herhangi bir kimlik onaylama süreci bulunmuyor. E-posta adresi ile kayıt olunup hemen işlemlere başlanabiliyor olması, onu diğerlerinden ayıran en büyük özellik.

Platform üzerinden yapılan para yatırma ve çekim işlemlerinden komisyon veya ücret alınmıyor. Bu işlemlerde ayrıca herhangi bir üst veya alt limit bulunmuyor. Whaleclub; bitcoin dışında, Ethereum, DASH, Litecoin ve Monero dijital paralarını destekliyor.

Platformun diğer bir özelliği ise, margin trading ve binary options uygulamalarını trader’ların aşina olduğu kolay ve kullanışlı bir arayüzden sunuyor olması.

Whaleclub’a bu linkten üye olan herkesin %30 depozit ödülü alacağını belirtelim. Yapacağınız ilk para yatırma işlemi için balansınıza eklenecek %30 ödül sizi bekliyor. Henüz kullanmadıysanız Whaleclub‘a göz atmanızı öneriyoruz.

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 3

Bir Cevap Yazın

%30 Depozit Ödüllü Bitcoin Borsası Whaleclub

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video