x

0.005 Ücretsiz Bitcoin (Kimlik Onayı Gerektirmez)


Bitkapital

Okurlarımız için sürekli olarak ücretsiz Bitcoin kazanma yollarını araştırıyoruz. Biliyorum ki bir çok kullanıcı, bir kaç bin satoshi için saatlerini hatta günlerini faucet sitelerinde geçiriyor. CoinTürk olarak bizde elimizden geldiğince bedava Bitcoin kazanmanın yollarını bulmaya çalışıyoruz. Bu yazımda size enteresan bir Bitcoin kazanma yöntemi göstermek istiyorum.

Listia, bildiğiniz gibi dünyanın önde gelen e-ticaret sitelerinden biri ve ürünler için Gittigidiyor’a benzer bir açık arttırma hizmeti sunuyor. Bunun Bitcoin ile ne alakası var? Dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Lafı fazla uzatmadan hemen konuya geçiyorum. Listia sitesi üzerinde hesabı bulunan tüm kullanıcılar alışveriş yapmak için hesaplarına “Credits” yüklemek zorunda ve bu krediler tüm alışverişlerde kullanılabiliyor. Bu kredilerle site içerisinde Bitcoin almak da mümkün. Şirketin yaptığı promosyonla şu anda üye olan ve aşağıda vereceğim talimatları uygulayan herkese 7000’in üzerinde kredi 5 dakika içerisinde yükleniyor.

listia1Gelelim nasıl kredi kazanılacağına; ilk önce bu adresten üye olmak gerekiyor ve ardından Facebook bağlantısı yapmanız ve cep telefonunuzu güvenlik için onaylatmanız gerekiyor (Facebook bağlantısı yapmayı ve telefon onaylatmayı unutmayın, aksi takdirde kazanılan krediler kullanılamıyor). Bunun dışında herhangi bir kimlik doğrulama vs gerekmiyor. Bunları yaptıktan sonra yan tarafta görüleceği üzere, yaklaşık 5 dakika içerisinde 7300 kredi kazandım, daha fazla hedef gerçekleştirdikçe daha fazla kredi kazanma şansı da var.

listia2Kazanılan kredileri ise site içerisinde Bitcoin’e çevirmek mümkün. Bunun için ana sayfadaki “search” kısmında Bitcoin kelimesini aratıyoruz ve gelen sayfanın sol kısmından “Get It Now” (GIN) “Hemen Al” kutucuğunu işaretliyoruz. Topladığınız kredilerle bir açık arttırmayı beklemeden hemen Bitcoin alabilmeniz için GIN fiyatı ile almanız gerekli. Yandaki örnek satışta görüleceği üzere 0.001 BTC, 2000 kredi ile satışa çıkarılmış.

Satın alma oldukça basit, seçtiğiniz Bitcoin ürününün içerisine girerek get it now kısmını tıklayıp alım işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Gelen ekranda satıcıya ödemeyi alacağınız Bitcoin adresini yolluyorsunuz ve hepsi bu kadar. Satıcılar farklı ülkelerden olabileceği için, satın alım tarihinde gece ve gündüz durumundan dolayı, Bitcoin’in ne zaman hesaba yükleneceğini tahmin etmek zor, fakat benim ilk denememde 10 dk içerisinde Bitcoin hesabıma yüklendi. Ayrıca kazanılan kredilerle başka ürünler de satın alınabilir.

Not: Yukarıda anlatılanların dışında daha fazla kredi toplayıp daha fazla Bitcoin elde etmek için, site içerisindeki anketleri doldurabilir veya videoları izleyebilirsiniz. Örneğin, elinizde bulunan bir ürünü satış için siteye eklediğinizde 1000 kredi ayrıca kazanacaksınız. Bu tip kredi toplama yöntemleriyle 0.005 BTC ve daha fazlasını kazanmak mümkün. Ayrıca site oldukça kullanışlı ve keyifli, Bitcoin kazandıktan sonra da kullanmaya devam edebilirsiniz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 2

Bir Cevap Yazın

0.005 Ücretsiz Bitcoin (Kimlik Onayı Gerektirmez)

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video